Apie mus

Siūlome Jums mūsų pačių atrenkamus arba kuriamus dalykus, įkvėptus mūsų kelionių.

Esame Gabrielė ir Matas. Ram Ram – smulkusis šeimos verslas ir mylima veikla, kurioje realizuojame save kaip pora. Gabrielės kruopštumas, Mato sumanumas ir kitos mūsų skirtingos, tačiau viena kitą papildančios savybės, apsijungia bendrame kūrybos ir darbo procese. 

Sąžiningumas

Viena pagrindinių mūsų vertybių – sąžiningumas. Dauguma mūsų prekių tiekiamos sąžiningos prekybos principu, gaminamos moterų, šeimų, mažų kaimelių kolektyvuose. Pirmenybę teikiame būtent jiems. Na, o jei, pavyzdžiui, akmuo papuošale dažytas ar sintetinis – visada būsite informuoti (nors tokių mūsų asortimente – labai mažai).  

Parduotuvėlėje rasite sau, savo namams ir dovanoms tinkančių prekių iš viso pasaulio.  

Visas gėrybes atrenkame arba kuriame ir parsivežame patys, praleidžiame valandų valandas atrinkdami iš daugybės tik tai, kas atliepia mūsų skoniui, atsižvelgdami į prasmę bei funkciją. 

Siūlomame asortimente vyrauja sakralinės geometrijos, rytietiški, gamtos ir augalijos, etniniai motyvai. Taip pat Rytų išminties prasminiai lobynai bei universalūs simboliai, savyje sukoncentravę daugiasluoksnes universaliąsias reikšmes. Neįtikėtini amatininkų rankų darbo dirbiniai stebina meistriškumu ir neeilinio daikto pojūčiu Jūsų rankose. 

Stengiamės, jog asortimentą sudarytų tik natūralios medžiagos: žalvaris, varis, oda, medis, metalas, stiklas, akmuo, vilna, medvilnė, linas, …

Budistinę atributiką gauname tik iš tibetiečių, tad, pirkdami papuošalus, malas, tankas ir kitą budizmo simboliką, remiate ne tik mus, bet ir Tibeto žmones! 

Vasaromis mus sutiksite festivaliuose, o šaltuoju sezonu  kviečiame užsukti į mūsų elektroninę parduotuvę!

P.S. Pagaliau! Palaipsniui įvedame papuošalų ir rūbų dizainus, pagal mūsų užsakymą gaminamus tų šalių vietinių amatininkų. Džiaugiamės, jog juos vykdo ne tik savo amato meistrų rankos, tačiau tai ir žmonės, tapę draugais šiame kūrybiniame kelyje. 

Mes

Gabrielė

Kviečiame apsilankyti e-parduotuvėje!

Kur grožis ir prasmė susijungia rankų darbo gaminiuose.